Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet ilyet kérni egy német...

Lehet ilyet kérni egy német magántanártól?

Figyelt kérdés

Levelezőn csinálom a német érettségit,és azt szeretném,hogyha egy német magán tanár segítene kidolgozni a német szóbeli tételeimet,szóval hogy együtt írjuk meg az egészet.

Szerintetek vállalnak ilyet is?


2010. dec. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, miért ne vállalna?
2010. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem fogja vállani, hogy eleve együtt csináljátok meg. annak nem lenne túl sok értelme.


abba viszont szerintem simán belemenne, mert gyakorlásnak, tanulásnak is nagyon jó, hogy te nekiállsz, kidolgozod és aztán együtt átnézitek, kiegészítitek, javítjátok.

2010. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy a tanárnak vannak is kidolgozott tételei, csak le kell másolnod. Órán át tudjátok beszélni. Következő alakalommal kérdés-válasz formájában ki tud kérdezni.

Én, mint németmagántanár szívesen átadom a tanítványaimnak a meglévő anyagaimat.

Sok sikert az érettségihez!

2011. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!