Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kérdezhetnek a szóbeli...

Mit kérdezhetnek a szóbeli meghallgatáson?

Figyelt kérdés
A Központi írásbeli megírása utáni szóbeli meghallgatásra gondolok.
2009. jan. 25. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

az attól függ.

pl. hogyha kéttannyelvűre jelentkeztél, akkor tuti, hogy angolul(v németül) fog folyni a beszélgetés.

de hogyha leírod, milyen iskola, akkor bővebben tudok válaszolni, nem csak példával :)

2009. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
alapműveltségről fognak majd kérdezni. pl: miniszterelnökök, miért odajelentkezel, mi akarsz lenni, mi érdekel, szeretsz-e tanulni, történelmi személyiség stb.
2009. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Öö.. hát én a Budai Középiskolába ami a 12. kerületben van...
2009. jan. 26. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban nem hiszem, hogy bonyi dolgokat kérdeznének.

(Ne érts félre, nem nézem le..)

Én jelentkeztem egy tök elit gimibe, jólett az írásbelim, mentem szóbelizni.. A legelső és legfontosabb a rendezett megjelenés. Még az se árt, ha mondjuk farmer és egy hozzá illő blúz. Lényeg, hogy ne legyen rbancos (gondolom lány vagy..), de azért látszódjon, hogy nem hanyagolod el magad. Legyél udvarias, szépen érthetően beszélj, csak jókat mondj az iskoláról.

(Azt pl. nagyon szeretik hallani, hogy mindenhol csak jókat mondanak a suliról, és neked is ez a legszimpatikusabb)

Azt is szeretik, ha sok érdeklődési kört sorolsz fel..

Nekem a 8 szóbelimből 1-nél voltak csak olyan kérdések, hogy ki a miniszterelnök, meg ilyen általános alapműveltséges dolgok.. lényeg, hogy ne parázz (:

Sok szerencsét, szorítok (;

2009. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon aranyos vagy XD (am lány vok XD)
2009. jan. 28. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!