Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt lefordítja valaki angolra?...

Ezt lefordítja valaki angolra? Hát eltelt ez az év is. Történtek jó és kevésbé jó dolgok, maradnak szép meg rossz emlékek. Lezárult egy felyezet, elkezdődött egy másik,

Figyelt kérdés
aminek talán máris vége van. De a legfontosabb, hogy szép év áll mögöttem, még ha nem is sikerült minden úgy, ahogy szerettem volna. Viszlát,2O1O!
2010. dec. 31. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
This year has passed by too. Both good and not-that-good things have happened, we'll have nice and bad memories as well. A chapter has closed, another has started, which is perhaps almost over now. The most important thing is that I have a good year behind me, even if not all things have turned out the way I would've liked them to. Good-bye 2010!
2010. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ÚRISTEN. FEJEZET. :((((((((((
2010. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!


Jujj elírtam, pedig tudok magyarul írni helyesen. :S

2010. dec. 31. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!