Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BKF-es hallgatók, mi a vélemén...

BKF-es hallgatók, mi a véleményetek az egyetemről? és a kommunikácó és médiatudomány szakról, tényleg nem ér semmit?

Figyelt kérdés
(szinvonal, kolesz, társaság, órák, bulik)
2011. jan. 3. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok BKF-es, de vannak ott imserősök

színvonal: az oktatók színvonala eléggé változó, a diákok színvonala elég gyenge (kb. 200 pont kell a bejutáshoz, azaz minimumpont, államilagra meg kb. 20-an ha járnak, szóval...)

kolesz: ezt nem tudom, de általában a koleszos lét elég jó

társaság: hát ezzel lehetnek gondok! ha nem az a tipikus buliboy/bulilotyó vagy rajoskodó vagy lehet, hogy nem fog tetszeni!

órák: kb. mint máshol, az oktatók között nagy az átjárás (értsd: ELTE is tanítók tanítanak ott)

bulik: hasonló mint a társaságnál, bár itt lehet lazábban is felfogni, amit írtam

összeségében: én elgondolkodnék másban is a helyedben és valami jobb suliban, mert ezért nem éri meg Bp-re feljönni, mert vidéken is jó egyetemek vannak!

bocs ha zavaros voltam!

2011. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hű de hülyén írtam, bocs holnap ZH lesz és még tanulok :D

na sok sikert!

2011. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint fejvadászcégnél dolgozó egyén mondom, a kommunikáció szak elvégzése semmit nem jelent, nem ez alapjűn veszik föl az embereket egy-egy médiával foglalkozó céghez az embereket. Így a BKF kommunikációja is csak arra jó, hogy diplomásokat gyártson, akik 95% nem a médiában helyezkedik majd el.
2011. jan. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

mi a véleményetek az egyetemről?


Az irányúltságához képest tűrhető.


és a kommunikácó és médiatudomány szakról, tényleg nem ér semmit?

Igen.

2011. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fejvadászhoz leginkább: és ha MA-n viszi tovább az ember?
2011. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

A fejvadásznak: És ha a médiában szeretnék elhelyezkedni, akkor sem ér semmit? inkább menjek a szinház és film múvészetire műsorkészités szakra?

2011. jan. 3. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet mondok, nem véletlen rövidítik kommédiának. Nem tudom miért hiszi mindenki azt, hogy evvel be lehet jutni a médiába. Főleg ez mega műsorkészítés szak, hát köze nincs egymáshoz a kettőnek.

Maga suli nem rossz, bár marketingre többet költenek, mint kéne, a fényes cukormáz alatt kissé keserű a süti... Kolesza meg nincsen, más suli kolijába lehet bepórbálkozni.

2011. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!