Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minor szakon van záróvizsga?

Minor szakon van záróvizsga?

Figyelt kérdés

Ugyan nem aktuális még a dolog, de bosszant, hogy nem találtam sehol erre vonatkozó egyértelmű infót.

A záróvizsga leírásában ez szerepel :

"A záróvizsga két részből áll: a dolgozat védéséből valamint a fő- és a melléktárgyból tett

vizsgából..."

"Főtárgy (a záródolgozat alapján a főtárgyat a tanszékvezető jelöli ki a címbejelentéskor; a

záródolgozathoz szorosan kapcsolódó tételt tételhúzás előtt kivesszük)

Melléktárgy (a melléktárgyat a záródolgozat leadásakor írásban be kell jelenteni a tanszéken;

ha a hallgató nem jelöli meg a melléktárgyat, nem osztjuk be államvizsgára)


Ez a 'melléktárgy', ha jól értelmezem, nem a minort takarja, viszont valamilyen módon csak beleszámít az is diploma minősítésébe...vagy tévedek? (kölönben mi értelme lenne...)


Bocs a hülye kérdésért, elsős vagyok :P

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jan. 4. 03:58
 1/5 A kérdező kommentje:
* a diploma minősítésébe
2011. jan. 4. 07:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre elég nehéz úgy válaszolni, hogy sem iskolát, sem szakot nem tudunk.
2011. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bsc végén a DE-n nincs záróvizsga belőle, csak az alapszakodból. Itt majd MSc-n kell zárószigorlatot tenned mind a két szakodból + még szakmódszertanokból.
2011. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jah, ELTE anglisztikáról van ró. Csak feltételeztem, hogy egységes lehet a dolog :)

2.v.: köszönöm :)

2011. jan. 4. 20:08
 5/5 A kérdező kommentje:
*szó
2011. jan. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!