Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek? a...

Mi legyek ha nagy leszek? a Jogi kar mit foglal magában (miket tudok ott tanulni)?

Figyelt kérdés
:D 15 éves srác vagyok. fehérváron egy gimnáziumban tanulok 5 évesben nyelvvizsgát tervezem és néptáncolok 9 éve. mi lehetne belőlem? matek,fizika,töri,magyar,angol ezeket többnyire szeretem de a biosz,kémia,földrajz ilyenek nemnagyon bírom... vajon mi lehetne belőlem? bármilyen ötletet meghallgatok.:Dés amit tudok az az hogy meghallgatni és megérteni az embereket.pszihológiára gondoltam ode oda állítólag kell a biológia.Orvosi szak meg nem igazán érdekel.nyitott vagyok sok dolog felé csak ne nagyon legyen benne olyan tantárgy amihez nem igazán vonzódok. :)
2011. jan. 5. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ráérsz majd a gimi vége felé eldönteni. Nem igazán az a lényeg, hogy mely tárgyakat szereted elsősorban, hanem hogy melyik szakmához vonzódsz, így közelebb kerülhetsz a válaszhoz.
2011. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben de még eben az évben szeretné eldönteni h milyen irányba megyek mert ez nekem fontos és olyan fajta vagyok aki szeret előre tervezni aztán pedig megvalósítani. :D
2011. jan. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!