Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az iskoláról?

Mit gondoltok erről az iskoláról?

Figyelt kérdés

8.osztályos vagyok és orvos szeretnék lenni . Bejelöltem Kaposváron a Munkácsy Mihály gimit biológia-kémia szakon . Nem tudom egy kicsit félek tőle ,hogy nem vesznek fel ,mert láttam ,hogy melyik tantárgyakat veszik figyelembe ,az összesből 5-re álltam 7.év végekor kivéve matek (4)BIOLÓGIA-KÉMIA :S:S:'(( ,ezekből csak félévkor voltam 5-ös. Most 8.-ban valószínűleg bioszból megkapom a dícséretet,kémiából pedig az ötöst,matek (4)a többi tantárgy mind ötös meg dicséretes.

-Szóval azt szeretném kérdezni ,hogy ezek alapján van esélyem ,hogy felvegyenek ?

-Nem baj az ,hogy 7.-ben 4-es voltam biosz-kémia-matekból?:(

-Nagy fába vágtam a fejszémet, és nehéz itt tanulni ? :)


Bocsi a sok kérdésért csak bizonytalan vagyok. :)

Köszönöm!


2011. jan. 5. 16:02
 1/6 anonim válasza:
Na itt látszik hogy a magolás =/= értelem..
2011. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt kétlem ugyanis 7.-ben elég kezdő tanárom volt, 8.-ban új lett és nem csak a lexikális tudásomra alapozok és nem csak azt kéri számon...eddig az összes felméresem 5 lett. Úgy gondolom ,hogy a tanáron is sok múlik,és a lexikális tudásra is nagy szükség van .:O
2011. jan. 5. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az írásodból látszik mekkora kis magolós stréber vagy

hány pont lett központi matek(a gyakorló)?De ilyen jegyekkel felvesznek

2011. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a Táncsicst választod?
2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ciki ha valaki jó tanuló. És nem nevezném magamat strébernek ,én nem nyalizok a tanárnak, csak a saját tudásomat használom fel. Egyébként nem tudom mit látsz az írásomból ami "stréberes " lenne ,csak azért ,mert nem káromkodok ?Szerintem egy orvosnak készülőnek ez ez a minimum átlag .
2011. jan. 6. 15:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen a Táncsicsra is gondoltam . Azért nem azt jelöltem be ,mert ott külön van még pluszba biosz szóbeli.Így is több városba el kell utaznom ,hogy részt vegyek az elbeszélgetésen. :S

De egyébként össze viszonyítva a Táncsics vagy a Munkácsy jobb ?

2011. jan. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!