Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnénk jobb tanuló,...

Hogyan lehetnénk jobb tanuló, hogyan tanuljak jobban?

Figyelt kérdés

4 éves elektroműszerészetett tanulok vagyis amolyan gépész és elektro tantárgyat.

az alapiskola azért ment de most hogy kozép sulit kezdtem valahogy néhány tantárgyból gyengyultem pl:elektrotechnika alapjai 2 esre állok,aztán olyan 3-ok is vannak pedig nem vagyok semmilyen iskolakerulo alapiskola utolsó évbe 0 percet hiányoztam ezért konyvet is kaptam eddig se hiányoztam semmit,szóval semmi rosz csak a tanulással van a bajom!


amúgy olyan típus vagyok hogy nembírom hamar az anyagot megjegyezni és van úgy hogy 1 órát kell tanulnom hogy tudjam szóval nekem sokat kell tanulnom hogy jó tanuló legyek


leírnátok hogy ti mit tennétek vagy mit csináljak hogy jobb legyek vagy jobban tanuljak!?


2011. jan. 7. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is le kell ülni az asztalhoz. Kinyitod a könyvet. Az nem mentség hogy nem jó a villanykörte. Utána elolvasod az anyagot. Utána visszamész elsőbe és megtanulsz írni mert ez egy középiskolásnak nem megengedhető hogy: gyengyultem.


14/f

2011. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom rosszul írtam le mindent mert siettem,na ezért elnézést kérek mindenkitől!
2011. jan. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!