Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem igasságtalan? (lent...

Nem igasságtalan? (lent folytatás)

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy 9.es tanuló vagyok és bukásra állok angolból mert 2db 5-ös 1db 4-es és egy csomó 3.asom van

de becsúszott 1db 1-es.

mert hogy úgy osztályoz minket a tanár hogy 13 fajtára veszi az angolt hogy pl:szókincs,írásbeli,komunikáció stb és ha 1db 1-est japok valamelyikre akkor az egészből megbuktam. ilyet lehet tenni egyáltalán?

a tanár nem tehet róla mert az igazgató találta ki az egészet


2011. jan. 7. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem igasságtalan. Igazságtalan. De ha angolul is úgy írsz mint magyarul, akkor teljesen jogos...
2011. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

gyorsan írtam

de most tényleg igazságos?

2011. jan. 7. 22:08
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen mindegy, hogy igazságos vagy nem. Ő a tanár, te meg a diák vagy, innentől kezdve neked kuss.

Vagy beletörődsz, vagy sulit váltasz.

Amúgy tényleg érdekes osztályzási módszer, de ez van.

2011. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Vidd bíróságra a dolgot. Neked van igazad.
2011. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnak van kuss. Így nem lehet osztályozni. Amelyik tanár így osztályoz, annak felajánlom a hímtagomat fogyasztásra.
2011. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
küld be a szüleidet, hogy beszéljenek az igazgatóval, ha megvan a 2.0 átlagod, akkor az a törvény, hogy nem adhatnak 1-est. Így hát ha megmondod az igazgatónak, hogy kapnak egy pert a nyakukba (teljesen mindegy, hogy mennyi, mert esélyük sincs győzni), akkor kicsit elgondolkoznak azon, hogy érdemes-e így osztályozni.
2011. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg milyen osztályzási rendszer?? Ilyenről még nem is hallottam. Nagy hülyeségnek hangzik. Van egy csomó 3asod meg még 5ösöd is van, így bukás simán ki van zárva... pffh..
2011. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Hehe...nekünk az egyetemen volt néhány tantárgyból ilyen. Kaptunk három tételt, ha az egyikből bukta akkor vissza voltunk tapsolva.

Lehet, hogy igazságtalanság, lehet hogy nem...bele kell törődni.

2011. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem merőben más, mint egy középiskola, ne hasonlítgassuk már őket egymáshoz! Az egyetemre felnőtt emberek járnak, középiskolába meg gyerekek.


Én az önkormányzat Oktatási Osztályához fordulnék; az igazgató nem hozhat ilyen osztályozási szabályt; ez nem az ő hatásköre, ilyet az oktatási törvényben lehet foglalni csak.

2011. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Tudod kedves angol tudós kérdező!

Ha a tanár ezt az osztályzási módszert fejben elvégzi, és úgy kapsz karót, akkor egy szót se pampoghatsz, mert az 1-es az 1-es. De a tanár annyiban is segít neked, hogy megmondja, hogy az angol nyelvnek melyik részét nem érted, és arra nagyobb hangsúlyt fektetve kellene tanulnod. Ha okos vagy, belátod ezt. Ha szórakozol, akkor 200 évig fogsz 9. be járni.

2011. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!