Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakit megbuktatnak...

Ha valakit megbuktatnak nulladikban (folytatás)?

Figyelt kérdés

tesiből akkor még átmehet egy másik iskolába?

Szerencsére nem rólam van szó, de együtt mennék egy másik iskolába azzal a személlyel. (fizetős ez az iskola, ezért is buktatták meg, és még van 1-2 ok)


Köszi a válaszokat.


2010. jún. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megbukott, akkor evet kell ismetelni, akkor is, ha masik iskolaba iratkozik at.
2010. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mehet másik iskolába és ott kezdhet az 1. osztályt, ha nem olyan osztályba megy át ahol a többiek megcsinálták a 0. osztályt.
2010. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha megbukott, akkor is?
2010. jún. 17. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Mind a ketten átmehettek másik iskolába csak beszélnetek kell az ottani igazgatóval(ahova akartok menni). Ha 0-ban bukott meg az ismerősöd akkor mehet 9-be autómatikusan.

Vizont ,ha érdekel a véleményem akkor meg kéne próbálnia az ismerősödnek a pótvizsgát.Szerintem tesiből is lehet tenni.Én a helyében azért is megmutatnám annak a tanárnak.

Sok sikert.

2010. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mostmár nyugodt vagyok :)
2010. jún. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!