Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap írom a Tehetséggondozó...

Holnap írom a Tehetséggondozó központi felvételit (asszem ez a neve). Milyen feladatokat nézzek át? Vagy hol találok az interneten ilyesmi feladatokat?

Figyelt kérdés
Gyakorolnom kéne,segítsetek.
2009. jan. 30. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült??
2010. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól,a matek 50/43,a magyar 50/33.Végül is 3. helyen kerültem be biológia tagozatra.Nem is álmodtam arról,hogy 3. leszek.Azt hittem 23-24,mert a szóbelin írásbelit írtunk először bioszból,és olyat kérdeztek,ami az 5.-es könyvben volt benne,én meg azt nem tudtam átnézni,mert nem volt meg nekem,így szó szerint tippeltem ezeket a kérdéseket.Aztán a szóbeli könnyebb volt,mert csak azt nem tudtam,hogy hogy hívják azokat,akiknek fehér a bőrük.:DVégülis összesen 1 pontot vesztettem emiatt,nem hittem el,hogy bejöttek a tippek.de az az érdekes,hogy aki mostmár az osztálytársam,és nagyon tanul,gondolom a szóbelire is nagyon készült,ő csak 13.ként került be.Úgyhogy jól sikerült.Mindenki am azt mondta hogya tehetséggondozó nehezebb mint a sima,nekem meg könnyebb volt:)(biztos azért,mert heti 6 órában matekot tanultam:))
2010. jan. 31. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!