Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kifogásom lehetne hogy...

Milyen kifogásom lehetne hogy ne keljen tesiznem (kézenállás, fejnállás ilyesmi ellen)? Valami hihetőt.

Figyelt kérdés
futok, focizok és kondizok tehát nem vagyok lusta csak ez nem megy.
2011. jan. 10. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ne vigyél felszerelést, mondd azt, hogy megjött (ha lány vagy)
2011. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az érdekes lenne mert fiú vagyok :D

bocs ezt nem írtam

2011. jan. 11. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Orvosi igazolás nélkül nehéz lesz :S Én 13 éves lány vagyok,serdülőkori betegségem van,ami miatt egész évben felmentett vagyok:tibiális tub. flexio(csövescsont megnyúlás).Panaszkodj anyukádnak arra,hogy a térded és annak környéke fáj.Amikor a doki megvizsgál össze-vissza hajlongatja a lábadat,és közben kérdezgeti,hogy fáj-e.Mondd mindig azt,hogy igen,fáj.

Ha ez nem jönne be,nézettesd meg a hátadat,nincs-e gerincferdülésed.Ha van,alapból kapsz azokra felmentést,amiket az előbb felsoroltál.És még kiegészíteném ezekkel is:felmentést kapsz tartós gerincrázkódással járó tevékenységekről(futás,ugrás),féloldalas hangszer használatáról,küzdősportokról,kötélmászásról,kézenállás/fejenállásról,stb. ...

2011. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg fejenállást/kézenállást gondolom nem egész évben csináltok.(Ezek nálunk sem megy senkinek.)
2011. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van kis gerinc ferdülésem és ha kapok papítrt rólla akkor nem is sportolhatok? nem akarom abbahagyni se a fuást se a kondit se a focit (eddig a foci csak hobbi volt de most valószínűleg csapatban is játszani fogok)
2011. jan. 15. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Kösd be a csuklódat és mondd, h megrándult... :)
2011. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tudom, már nem mostani kérdés, de ezek engem is aggasztanak...:S Nem tudok se kézen, se fejen állni. Ha leosztályozza, mindent megteszek, hogy ne legyen 1-es, de mégis az, az sem érdekel. Nem a tesiből fogok elhelyezkedni...
2011. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!