Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kézenállás izmosít is, vagy...

A kézenállás izmosít is, vagy csak nyújtó gyakorlatnak jó?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! 27L
2011. aug. 3. 07:57
 1/7 Draug ***** válasza:
Ha rendszeresen, sokáig (fáradásig, meg még egy kicsit :P) csinálod, akkor biztosan. Mert a szervezeted reagál arra, hogy te tovább szeretnél kézenállni, mint amennyitől most elfáradsz, és valamilyen szintű erősödés biztos lesz a dologból. De ha gyorsítani szeretnéd a folyamatot, akkor próbálj mozogni közben, pl sétálj kézen, vagy csinálj "fekvőtámaszt" kézenállva.
2011. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod a kézenállást akkor egyik se :D (nem erőből kell kitartani magad, hanem vállból :))

Ha rosszul akkor meg valamennyit izmosodhatsz tőle, de inkább erősődni fogsz, bár ez igencsak kaja függő.

2011. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Samurai, nekem mondjuk.. a vallam farad rendesen.

minimalis ero kell, hogy egyenesen tartsd a tested (torzsmerevito izmok) de egyebkent nem egy extreme gyakorlat.

2011. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy csinálod a kézenállást? Teljesen betámasztasz vállal? Jó a két kar közti távolság? :) Teljesen egyen a tested? :D

Nézz utána a szertornászok, hogy csinálják :)

2011. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyerekek teljesen kezdő vagyok, nem tudok még sétálgatni! :DD Csak nagyon elfáradok közben, és szeretnék nagyobb vállakat és izmosabb karokat, ezért kérdeztem! Azt hittem ez már egy lépés előre! Köszi mindenkinek, megy a pont!
2011. aug. 3. 10:45
 6/7 Draug ***** válasza:

Ha kezdő vagy, akkor próbáld úgy, hogy fal mellett csinálod (kevésbé kell az egyensúlyra koncentrálnod), és egy kicsit ereszkedsz le, meg vissza. Ha jól bírod, akkor fokozhatod a mélységet, vagy az ismétlésszámot.

Vállakra amúgy szerintem jobb a húzódzkodás, de ha ezt csinálod rendszeresen, fogsz tőle erősödni ;)

2011. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha izmosodni szeretnel akkor (sulyzos edzes) de foleg tomegnovelo etrend edzes melle.
2011. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!