Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javítóvizsga nem lehet két...

Javítóvizsga nem lehet két jeggyel jobb az 1. vizgsa jegyénél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy decemberben volt egy vizsgám, amire akkor hármast kaptam..

Most elmentem javítani, mindet tökéletesen megcsináltam(gyakorlati vizsga volt) és 4 lett.


Lehetséges az, hogy csak egy jegyet lehet javítani?

Nem értem:S


2011. jan. 12. 16:33
 1/10 A kérdező kommentje:
*mindent
2011. jan. 12. 16:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tanára válogatja... Az egyiknél teljesen tisztalappal indul az illető, a másiknál max egy jegyet lehet javítani, azt is csak szívósan adja!
2011. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak annyira csalódott vagyok..

Tudom nem rossz jegy a 4, nem vagyok stréber se..

Csak úgy éreztem, megküzdöttem azért az ötösért.:(

2011. jan. 12. 16:38
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy átlagot számol az adott tanár? Mert ha igen, akkor 2 jegynél jobbat nem lehet javítani. (értsd: ha az első vizsga 1-es, második 5-ös, akkor annak az átlaga is csak 3-as)
2011. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Végülis lehet..


Az előző ugye 3 lett, most meg biztos h 5...

(informatikai (EXCEL+egyéb) feladatok, 6 db, mind a 6 tökéletesre sikerült!-->tehát objektív meg lehet állapítani hogy mennyire sikerült a feladatmegoldás)

Szóval ez a második biztos 5 volt..


Ebben az esetben lehet h átlagolt, ezért lett 4 végül a jegy...

Csak nem említette h ilyesmire lehet számítani.

Én meg beleéltem magam h 5 lesz:P


Nah mindegy, azért köszi a válaszokat.

Nem dőlök a kardomba egy 4-es miatt:)

2011. jan. 12. 17:22
 6/10 A kérdező kommentje:
*objektív módon
2011. jan. 12. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki h nálatok lehet javítani, nálunk nem engedik (pedig szabályzatban van, hogy 1 javítási lehetősége lenne mindenkinek), a hök meg sz*rik a fejünkre...
2011. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom:(


Tényleg ennek is örülök, csak ez 4 kredites tárgy, aztán jó lett volna ha 5 lesz..

De igazad van, örülhetek h volt lehetőségem javítani:S

2011. jan. 12. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
nálunk NYME lehetett javítani. nekem is 3as lett, írtam a tanárnak, hogy szeretnék javítani, azt mondta bármikor felvehetek új vizsgaidőpontot. bementem és lazán 5ös lett. de igaz, hogy ez egy viszonylag kis létszámú tárgy, ha én lennék a tanár és lenne 200 diák arra az órára, akkor én se engedném, hogy mindenki másodszor is jöjjön.
2011. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi a választ.

Mondjuk én voltam az egyetlen a csoportból, aki javítani akart, azt hittem értékeli ezt:D


De álomvilágban élek;)


Na nem baj, legalább egy jegyet javítottam..

2011. jan. 13. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!