Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? A kérdés az,...

Valaki segítene? A kérdés az, hogy mennyik a felvételi médiák a marosvásárhelyi orvosi egyetemen?

Figyelt kérdés
Tehát mi az alsó határ, mennyivel lehet bejutni.
2011. jan. 16. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Olyan szó nincs, hogy "médiák".


médium-> médiák

2011. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

* médium-> médiák semmiképp.


média már eleve többesszám!

2011. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
a médium a média többesszáma.
2011. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

[link]


-.-

2011. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kösz a kimerítő válaszokat. de tudod ez esetbenn a média a jegyek átlagát jelenti...
2011. jan. 16. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

soha nem hallottam még róla, hogy ilyen jelentése is lenne a médiának. Érdekelne, hogy ezt hol hallottad, mert nekem ez új.


Nem lehet, hogy a medián-nal kevered (aminek valami köze van az átlaghoz, bár még az sem teljesen az)?

2011. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én a helyedbenn nem égetném magam tovább az okoskodással...

különben a válaszaidnak semmi köze a kerdésemhez...


ez ha már annyira akarod tudni, a román "medie" szóból ered és átlagot jelent ez esetbenn a jegyek átlagát...

es ezután csak akkor oktass ki valakit ha biztos vagy vmibenn, es kösz a "segggggícséget" a témábann.

2011. jan. 16. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
bunkó román -.-
2011. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

"én a helyedbenn nem égetném magam tovább az okoskodással...

különben a válaszaidnak semmi köze a kerdésemhez..."


nem okoskodtam, teljesen normális hangnemben kérdeztem, hogy ezt hol hallottad, mert én még soha nem találkoztam vele így, és érdekelt a dolog (gondolom összekevertél a korábbi hozzászólókkal, nézd meg a százalékokat).



"ez ha már annyira akarod tudni, a román "medie" szóból ered és átlagot jelent ez esetbenn a jegyek átlagát... "


bocs, hogy nem beszélek románul..

2011. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ja bocs!!!

csak az előtted író idióta kihozott a sodromból... tényleg elnézést kérek.


ja és aki le "bunkó román"-ozott az mennyen az annya pics*jába.- bocs a szóért, nem akartam kicsillagozni...

2011. jan. 16. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!