Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakara ahová menni szeretné...

A szakara ahová menni szeretnék, felvételi követelmény a nyelvvizsga. Kérdés: E-felvételizek, de még nincs meg a nyelvvizsga. Április lesz a vizsga hónap. Erről függetlenül bejelöljem, hogy van, és csatoljam később?

Figyelt kérdés

Vagy ne jelöljem be az e-felvételin, hogy van? Jelölés nélkül is elfogadják, ha később postázom?


Köszönöm!


2010. jan. 9. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor jelöld be ha már megvan.

Júl 8ig lehet pótolni a hiányt ha jól tudom.

Addig feltöltheted.

2010. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jelölés nélkül is elfogadják szerintem. a könyvben azt írták, hogy a hiányzó dokumentumokat lehet küldeni júl. 8-ig, azt hiszem. érettségim sincs még, mégis beírom:) (egyébként nem biztos, hogy be lehet jelölni, ezt nem tudom, de az biztos, hogy elég áprilisban megcsinálni.)
2010. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végülis, akár be is jelölhetem, max nem lesz, ugye?
2010. jan. 9. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne jelöld be, mert hibás jelentkezésként fogják értékelni, mert látszani fog, hogy később lett meg. Pótláskén kell majd beküldeni és megkapod a pontot érte.
2010. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most szeptemberben kezdtem, jelentkezéskor még nem volt kezemben a nyelvvizsga, de addigra már tudtam az eredményt. Én beírtam, hogy van. Ahogy megküldték, pótoltam és kész.
2010. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!