Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok;mennyit készültetek...

Orvosisok;mennyit készültetek a biosz emelt és kémia közép (vagy épp fordított szinten) érettségire:napi lebontásban kb hány órát? és ennek függvényében hogy sikerült, hány pontotok lett?

Figyelt kérdés
hogy vettek fel;hagyományosan vagy duplázással?
2011. jan. 17. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már válaszoltam egy másik kérdésedben erre, most kiegészítem. Ezt írtam:

"Személy szerint a biosz emeltre egy évet, de minden nap kb. fél órát (érettségi közeledtével 1-2 órát naponta), a kémia középre meg januárban kezdtem el készülni, minden nap fél-1-2 órát, és a nulláról elég szépen felhoztam magam :)"


Mind a kettő 85%-os lett (a bioszt nagyon bekeményítettét tavasszal, a kémiában pedig csúnyán benéztem egy sok pontos feladatot). Összesen 438 pontom lett, hagyományosan.

2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fizikából mentem, így kémiáról nem tudok nyilatkozni. Bioszt tanultam egész évben rendesen, különtanárhoz jártam, miután lement a magyar-matek-töri írásbeli kezdtem el átismételni az egészet intenzíven (volt rá elég sok idő), utána meg a szóbelire átrágtam még egyszer mindent, 82% lett (hozzáteszem, tavaly voltam, és elég nehéz volt). 435 ponttal vettek fel, hagyományos számolással.
2011. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bioszt mindig is imádtam, de úgy igazán szinte sosem ültem le tanulni. Bejártam órákra, faktra és figyeltem. Szereztem egy csomó tesztkönyvet és feladatgyűjteményt, azokat nézegettem. Megcsinálgattam a régebbi feladatsorokat és rengeteget olvasgattam a tankönyveket:) Szóbeli előtt pedig a Sebőkné Orosz Katalin féle Biológia 3 című könyvet forgattam. Ami nem ment, arról jegyzeteket készítettem.

Szerintem ha feladatokat oldogatsz, akkor sokkal jobban rádragadnak a dolgok, mintha csak az elméletet tanulod:)


Fizikából érettségiztem, szóval a kémiáról nincs tapasztalatom.


A biosz emeltem 95% lett, a fizika közép 91%. De végül is nem duplázással 461 pontom lett (2009-ben).

2011. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!