Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Pryor...

Mi a véleményetek a Pryor Kft. -ről? Ha jártál hozzájuk írd meg atapasztalatod.

Figyelt kérdés

Kaptan egy szórólapot amin az írták hogy, a munkaügy központ támogathatja a tanfolyaukat de a munkaügyisek az mondták hogy kizárt nem támogatják senkinek és nem is érkezett hozzájuk megkeresés ezügyben. És másod harmad kézből olyat hallottam hogy mindenféle ürüggyel szednek be pénzeket a tanfolyam árán és a vizsgadíjon kívül PL.:valami ISO pecsétet raknak a bizonyítványba +5000ft-ért amit állítólag alapból is megkapna az ember + hasonló. Szeretném elvégezni a tanfolyamot de csak ők vannak a közelben.

Van valakinek tapasztalata velük?


2011. jan. 18. 12:24
 1/3 anonim válasza:
Helló!! Én is hozzájuk járok tanfolyamra! 49ezer a tanfolyam meg ha van rá igény akkor 5000 forintért lehívják az üzemorvosukat! De alapból minden 49000! Az oktató jó fej, a tananyag nem vészes! Szerintem az 5000 amit te írtál az az éves kamarai tagság!! Remélem tudtam segíteni!! :)
2011. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A Pryor Kft. nálunk is van a környéken, elmondásuk

szerint mindenhol az országban. Ismerem a céget, mivel

a Pryornál végeztem biztonsági őrként idén.

Tapasztalatok: semmivel nem ad többet mint egy nála

olcsóbb hasonló cég. A tanár aki nekünk volt valami

öreg rendőr, aki azt hitte majd mindenkiből testőr

lehet néhány óra beszélgetés után. A társaim közül

néhánynak nem volt meg a teljes összeg és vissza akart

lépni, amiért azt a pénzét is behúzták amit befizetett.

Még meg is fenyegették, perrel meg ilyesmivel:s.

Azt mondták akiket képeznek azoknak lehet adnak munkát,

hát akivel tartom a kapcsolatot azok közül még senki

nem dolgozik a szakmában és én sem. Itt a környéken még

hátrány is van belőle, hogy Pryornál végeztünk. Nekem

meg jó néhány srácnak nem tetszett, csak nagy szavak, de

a pénzlehúzás a lényeg. Tartsd tőlük magad távol, ha értelmes dologra akarod költeni a pénzed.

2011. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A gázos cég jellemzés illene erre a kftre. Nekem barátnőm tanult náluk biztonsági őrnek. Visszalépett és kérte a szerződésben megállapodott részt a befizetéséből. Nem adták meg valami csaj még le is hordta mindennek.

Nem fogjuk hagyni a befizetett pénzt. Folytatni akarta a csajom, de már megszünt a prior kft. Viszont a szerződés alapján kiderithető. haha

ez lett belöle

SIGMA Security Kft.

2120 Dunakeszi, Kossuth Lajos utca 82.

Telefon: +3670-585-3993

Telefon: +3670-603-8570

Ha valakinek még tartoznak hajrá

2011. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!