Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Álandóan piszkálnak a suliban....

Álandóan piszkálnak a suliban. Vagy csúfolnak vagy vernek pedig én hozzájuk se szólok. Még a suliban a barátnőm is piszkál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez ilyen, túl kell élni. Az egyetemen változott meg ez nálunk, 4 éve vannak igaz barátaim. A barátnőd viszont álljon melléd!
2010. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
80%

Ha nem tudod magad megvédeni fizikailag akkor csak egy megoldás van: nem kell velük foglalkozni. Előbb vagy utóbb megunják.

Hány éves vagy?

2010. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
ha csúfolnak szard le, viszont ha vernek akkor menj szólni a tanároknak( lehet ezért is cikizni fognak, hogy árulkodsz, de megéri,mert a végén már mindennap sz*rrá vernek majd..)
2010. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
87%
Ha a barátnőd szeretne akkor nem piszkálna!!!Hagyd ott nem érdemel meg....
2010. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Minden osztályban van 1-2 olyan csendes gyerek akit lehet szívatni mert úgyse szól vissza én is szemétkedtem általánosban egy gyerekkel már vörös volt a feje az idegtől de akkor se csinált semmit csak állt csendben de így vissza gondolva már kicsit sajnálom.

Volt egy másik aki kicsit felszívta magát aztán volt egy rövid bunyó de aztán tök jóba lettünk.

Valamit szólj vissza legyél határozott mert csak akkor fognak leállni.

2010. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem igaz barátnőd van.Ha az lenne akkor is megvédene ha ezért neki is fizetnie kell.Mondjuk őt is elgyepálják.Én lány vagyok és az apukám tanított meg megvédeni magamat.Keress te is valakit aki tud ebben segíteni.Én kivívtam a tiszteletemet az osztályban,ha egy fiú piszkált segbe vagy rosszabb esetbe t*kön rúgtam.Azóta egy ujjal nem ér hozzám.De semmi képpen ne káromkodj mert azzal nem lesz nagyobb izmod.
2010. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
11 Éves vok
2010. nov. 7. 11:59
 8/14 A kérdező kommentje:
De ma is az utcán mindenki elött csúfoltak!! Annyita mérges vok!! De anyáéknak nem merek szólni mert ciki lenne tudom hüjén hangzik de ez van
2010. nov. 11. 13:26
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és a "barátnőm" soványabb mint én és nekem néha azt is mondják h csontkollekció vagy csonti!! Lehet valaki nevet ezen pedig nekem nagyon rosszul esik és pont ma van a szülcsi napom és ez életem egyik legrosszabb napja vagyis mert ők elrontották!!
2010. nov. 11. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ezt csinálták, mikor általánosba jártam, nem szóltam anyukámnak, csak később derült ki a dolog... Nekem az iskolaváltás segített. Nekem is egy ilyen bnőm volt... Már nem az...
2010. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!