Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átmenjek-e általános képzésből...

Átmenjek-e általános képzésből humán tagozatra?

Figyelt kérdés

Tavaly nyelvi előkészítős (0.-os) voltam, egy kéttan nyelvű gimnáziumban, de sajnos nem lett elég jó az átlagom hogy ott maradhassak. Ezért átiratkoztam egy másik gimnáziumba általános tagozatra. Az osztályom másik fele humán tagozatos és mivel az osztályban nekem lett legjobb az átlagom (4,69) átmehetnék humán tagozatra, de nem tudom, hogy menjek-e?

Mellette szól, hogy akkor tehetnék emelt szintű érettségit magyarból és töriből. Viszont több órám lenen és osztályozót kéne tennem az eddigi anyagból. Tavaly már átéltem, hogy hiába tanultam nem ment és nem szeretnék megint csalódni viszont az emelt szintű érettségi jó lenne. Anyjáékkal beszéltem róla de azt mondták nekem kell eldönteni de nem tudom mit tegyek. Szerintetek hogyan döntsek?

Előre is köszönöm a választ


2011. jan. 19. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább maradj általánoson és próbálj meg a reál tárgyak felé orientálódni, mert a humán képzettségű emberekre már most sincs nagy munkaerőpiaci igény...
2011. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!