Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Székesfehérvár ( Vasvári;...

Székesfehérvár ( Vasvári; Tóparti? )

Figyelt kérdés

milyen gimit tudnátok ajánlani Székesfehérváron ?

és szerintetek milyen a Vasvári ?

segítsetek légyszii, nincs sok időm

köszi előre is :))


2011. jan. 19. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
vasvári a kirááály:D amugy hát ha kimondottan rajzos vagy akkor persze toparti...de amugy vasvári a legjobb:D bár én kicsit elfogult vagyok én ott végeztem:D hugom telekis...az zseniképző...
2011. jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vasváris voltam, hatosztályos évfolyamon.

most új igazgató van, aki folyton szponzorokat, támogatókat keres (pl. felújításra), emeli a tanítási színvonalat (négyosztályos természettudományi osztály beizzítása felkészült tanárokkal), sok fiatal, felkészült és rugalmas tanár, pezsgőbb iskolai élet (iskolán belüli és kívüli közösségi programok átszervezése, javítása), stb.

ja és a biológiás kisgyóni terepgyakorlat kihagyhatatlan! ;D


szerintem gyere a vasváriba. amikor én jártam, akkor se volt rossz, de most meg egyenesen szárnyra kapott, látványosan fejlődik. (néha visszalátogatok, hát... wow.)

a tóparti művészeti szempontból jóféle, ha az érdekel, olyan irányban szeretnél fejlődni. vasvári nyelvtanításban versenyképes, meg jól fejlődik a friss természettudományos is - van rá igény.

2011. jan. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ááááh, köszönöm szééépen :)))

szóval hogyha vasvári angol tagozatot jelölöm, akkor nyert ügyem van?:D

2011. jan. 20. 20:42
 4/8 anonim válasza:
Szia! A nővérem a Vasváriba jár, és totál oda van érte! Valójában régebben nem lehetett annyit hallani róla, pl mint a Tópartiról, Telekiről, pedig egy igen jó iskola! Nagyon szeret oda járni a tesóm, azt mondja mindig, hogy maga a hangulat király, meg a tanárok is jól tanítanak. Most én is 8.-os vagyok és a Vasvárit jelöltem be! Lehet osztálytársak leszünk? Amúgy meg a Tópartit is bejelöltem, igazából az unokatestvérem nem szereti, de végülis ha nem zavar az állandó maximalizmus, akkor szerintem ott is jól tudnád érezni magad.
2011. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hátha nem omlik rád akkor jó:D

amúgy tóparti vagy kodoláyni:)

2011. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a vasvári az fizetős nem?

am én tópartis leszek szeptembertől, grafikán

elég erős sulinak tűnik igy egyenlőre kivül álló szemmel nézve,de engem véglis nem zavar ha szigorúak meg maximalisták, mert én is elégé az vagyok meg kicsit lusta szóval nem zavar ha piszkálnak h csináljam a dolgom xdd

2011. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a Kodó fizetős.


a VAsvári tudtommal nem. bár szerintem eléggé lerobbant suli. rossz ránézni. voltam ott emelt érettségizni. hát a tetőtér egésszép de az alagsor.........

2012. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vasvári fizetős? dehogyiiis.

csórók, de csórók is maradnak, pénzt nem szednek.

2012. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!