Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen (szakmai) tantárgyak...

Milyen (szakmai) tantárgyak vannak egy zeneművészeti szakközépiskolában?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Gugli:

[link]

2011. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod, az ember jobban elhiszi olyanoknak, akik odajárnak.
2011. jan. 20. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolod, hogy egy iskola beleteszi a tárgyakat a hivatalos oktatási programjába, aztán nem azokat tanítja?


Ha ennyire érdekel, kérdezd meg abban a suliban, ahova menni akarsz. Vagy a zenetanárodtól. Mert feltételezem, hogy tanulsz zenét, ha zeneművészeti szakközépbe akarsz menni.

2011. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Nem tanulok zenét, és nem akarok zeneművészetibe járni. Képzőművészetibe jártam, de elgondolkodtam, mit tanulhatnak a zeneművészetisek.
2011. jan. 20. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Zenetörténet, zeneelmélet, hangszeres tanulmányok, művészettörténet, és a kötelezően tanítandó tárgyak (matek, magyar, idegennyelv, stb.).
2011. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonym0117 válasza:
Főtárgy ( az a hangszer, amire jelentkeztél ) Ehhez tartozik a Korrepetíciós óra, mikor zongorával, csembalóval kisérnek. Van kamara, amelyet azonos hangszerekkel együtt játszol. Van szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, kórus, zongora kötelező, népzene. Azt hiszem nem felejtettem ki semmit.. ezekhez sajnos hozzátartozik, hogy este 6-7-ig ott vagyunk..
2012. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonym0117 válasza:
Előző vagyok, ezek a délutáni órák, 12:10-től felmenőleg. Délelőtt közismereti órák vannak, mint pl matek, magyar.. stb..
2012. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!