Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Székesfehérváron a Bugát Pál...

Székesfehérváron a Bugát Pál szakközépiskolában mennyire tolerálják az extrém kinézetet? (nem tetoválásokra meg ilyenekre gondolok hanem erős sminkre és szexi ruhára)

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ilyenekre gondoltam

2011. aug. 5. 15:43
 2/14 anonim ***** válasza:
Tanárként ha pont annyit villantasz a tudásodból mint a felsőcombodból, sminkedből, melleidből, akkor engem abszolút nem érdekel, hogy mit húzol magadra. Amíg viszont úgy gondolod, hogy a formás popsid arra való, hogy leplezze a szorzótábla hiányát, addig drótkefével törölném le a sminket az arcodról... Lehet, hogy maradi vagyok?
2011. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Diákként fogok menni oda.
2011. aug. 5. 16:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvből látom nem sikerült a villogás...
2011. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Előző: megmondanád hogy pontosan mi a hibám?
2011. aug. 5. 23:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

huh,tanár-diák vita :D

Én 5 évig jártam oda,most ballagtam,szerintem egyik tanár sem fog megszólni. Max egymás között beszélnek ki,én már csak tudom. Mármint nem engem beszéltek ki (vagy lehet,h engem is) ,hanem előttem beszéltek ki egyes tanárok pár diákot. Ha ezt elviseled,akkor semmi baj,valószínűleg úgysem fogsz róla tudni :D

De amúgy a diákok is eléggé kibeszélősek,szóval erre készülj.

Ja,és szerintem nincs sok értelme nagyon szexin öltözködni,mert elég kevés fiú jár oda....Hacsak nem a 40 éves mentőápolósoknak akarsz tetszeni,de megsúgom: azoknak ott mindenki tetszik,nem kell annyira szexin öltözködnöd :D


Amúgy gondolom most szeptembertől fogsz oda járni...tehát 14,max 15 éves lehetsz. Miért akarsz annyira szexin öltözködnöd ennyi évesen? :D

2011. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D Nem másoknak szeretnék tetszeni, hanem elsősorban magamnak. És nem baj hogy kevés fiú lesz, az itteni sulimban is csak 6 fiú van egy 21 fős osztályban, megszoktam. :)
2011. aug. 21. 20:11
 8/14 anonim ***** válasza:
egyébként az első válaszolónak feltett kérdésedre nem válaszolt az illető. Szerintem arra célzott finoman,hogy leírta,hogy Ő a tanár,és tisztában van azzal,hogy te diákként mész oda :D
2011. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jaa xD kemény két hét után leesett :D (Y)
2011. aug. 21. 23:24
 10/14 anonim ***** válasza:
A tanárnak üzenem, hogy az ő helyesírása sem hibátlan.
2012. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!