Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskola mellett lehet járni...

Főiskola mellett lehet járni OKJ-s képzésre?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor fizetnem kell az OKJ-s képzésért.

20/L


2011. jan. 20. 13:26
 1/8 anonim válasza:
járthatsz okj-ra és arra mindig fizetni kell, ha fizetös, én csak olyanról hallottam eddig... de ha konkrétan kinézted a tanfolyamot ott minden le van irva, ha fizetni kell, fizetsz, tökmindegy hogy mellette hova jársz
2011. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell fizetned érte

diplomázás után se kell fizetned

Ha még nincs szakmád!

A diploma nem számít szakmának!


22 éves korig ingyes mehetsz OKJ.ra.

22 után estire mehetsz ingyen.

2011. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*ingyen
2011. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem értem honnan veszed ezt, mert én spec jártam okj-ra még 20-21 évesen és fizettem rendesen, pedig elötte nem volt semmilyen szakmám...
2011. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Pedig így van

De nem minden intézménynél..


Ha megnézed pl az Atalanta, a Szinergia, vagy pl. a Lia iskola honlapján, ott is egyértelműen le van írva ez..


De az tény h van amelyik suli/képzőhely ezt nem alkalmazza..:O

Magam se tudom milyen okból:s

2011. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy estin/levelezőn mindenkinek ingyenes, 22 éves korig, pedig minden tagozaton.

Viszont fizetősek is lehetnek a sulik, ha nem iskolarendszerben működik-ezek egy tanévnél rövidebbek, vagy hosszabbak általában, pl 1 éves képzést meg lehet pár hónap alatt csinálni, vagy az ELO-nál 18 hónap alatt mondjuk. És ezekért fizetni kell. De amiket középsulikban szerveznek, szerintem mind ingyenesek.

2011. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én az oktávnál voltam és kemény 100 ezrekbe került
2011. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15:17!


Na akkor én erről a megkülönböztetésről nem tudtam..

De mondjuk az Atalanta meg a LIA se középiskola..Mégis ingyenesek a képzések a megadott feltételek mellett.:P


14:57 voltam

2011. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!