Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győr, gazdaságtudományi karon...

Győr, gazdaságtudományi karon melyik választhatót érdemes felvenni az alábbiak közül, és mi a véleményetek az oktatókról? Az EU regionális politikája- Dr. Smahó Melinda, Társadalomelméletek- Bugovics Zoltán, Környezetmenedzsment- Dr. Szigeti Cecília

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Környezetmenedzsment Szigeti Cecília tanárnőnél szerintem. Nekem ilyen tárgyam nem volt, csak hasonló (környezet gazdaságtan) a tanárnővel. Nagy jó fej a tanárnő, érdekes sztorikat mesél és érdekesen, tanulhatóan adja le a tananyagot. Smahó Melinda operációkutatást, Bugovics Zoltán szociológiát tanított nekem és hogy őszinte legyek, majdnem elaludtam mindkettőjük előadásán. Nagyon monoton mondják. A két tárgyat nem ismerem amiket tanítanak, én még nem tanultam. Te milyen szakon vagy, mert én ha jól tudom nekem nincsenek is ilyen tárgyaim. Én gazdálkodási és menedzsment szakon vagyok.
2011. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én most kezdem a Marketing Msc-t.

Köszi a választ. Amúgy nekem ezek a tárgyak szabadon választhatók, úgyhogy nem szeretnék velük sokat gatyázni. Ennek ismeretében is azt mondod, hogy a Dr. Szigeti Cecíliát válasszam?

2011. jan. 20. 14:44
 3/8 A kérdező kommentje:

Jah, és mégegy kérdés:


Hol van a D1 terem? Mert ott lesz a beiratkozásunk.

2011. jan. 20. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, őt ajánlom. Ja és még valami, szereti, ha rajzolsz a zh-ra, vizsgára, kedvence a garfield:D Én anno matricáztam neki:D de szerintem első órán ezt ő is el fogja mondani, hogy szereti a rajzot. A D1.. jaj.. hogy magyarázzam el?:/ Most, hogy felújították két bejárata van előről. Egyik ilyen forgó ajtós, azt a parkolón át éred el, másik (amit többen használnak) meg sima ajtó oldalról. Ha ezeken bemész beérsz az új aulába mész előre és a szemben lévő nagy terem az. A teremmel szemben található a büfé. Jobbra tőle pedig a porta. De ha megírod honnan szoktál bemenni (mert vannak hátsó bejáratok is) elmondom onnan is a megközelíthetőséget is:) Egyébként könnyű megjegyezni, mert úgy vannak egymás mellette a termek, hogy D-C-B-A és a számozás, hogy például b102, az azt jelenti, hogy a B-szárny 1. emelet 2-es terem:) De majd rájössz, nem lehet eltévedni:)
2011. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja még azt lehagytam, hogy a földszinten található ez a terem. És sok szék van ott előtte (mert ugye ott a büfé) és két szárnyas ajtó, rá van írva nagy betűkkel, hogy D-1:) Az aula, amivel szemben van a terem, amiről beszéltem ott meg ilyen szürke-narancssárga ülő valamik vannak (nem tudom a pontos nevüket, elég érdekesek:D talán "fotelek" ).. szóval igen az aulát onnan ismered fel ..és ha azon átmész, rögtön a terem előtt találod magad.. lépcsőn se kell felmenni meg semmi.. remélem érthető amit írok, és ki tudod belőle hámozni a lényeget:D
2011. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a navigációt, de ebből nem értettem semmit. És egyébként életemben egyszer jártam az egyetem körül. Nyílt napon. Szóval fogalmam sincs hogy milyen bejáratok vannak. De azért nem vagyok egy elveszett ember, ha nem találom, majd keresek valakit. De azért köszi, hogy ilyen segítőkész voltál.
2011. jan. 20. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor annyit mondj meg, hogy merről fogsz jönni? a Vasútról, a város felől? Mert akkor onnantól már tudni fogom, hogy melyik bejárat felől jössz.

Ja meg még valami, ha mégse akarsz környezetmenedzsmentet tanulni, akkor a másik kettő közül inkább az EU regionális politikáját válaszd, mert lehet, hogy nehezebb, de nekünk ez a Bugovics a szociológiát szerintem feldobásosan javította, mert mi a barátnőimmel egy padsorba ültünk vizsgán, megbeszéltük a kérdéseket, ugyanazt írtuk és különböző jegyeket kaptunk rá.. 1,2,2,3,5 -> ilyen jegyeket adott ugyanolyan dolgozatokra.. persze ez nem jelenti azt, hogy Neked is így fogja javítani a társadalomelméleteket, de hát ezek után ki tudja..:/

2011. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam!
2011. jan. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!