Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia érettségi sikerülni fog?

Kémia érettségi sikerülni fog?

Figyelt kérdés
középszintűzni fogok és minimum 90%nak kell lennie, 2 tanárhoz is járok de iszonyatosan félek hogy nem fog sikerülni. eddig még csak a szervetlen kémiát vettük át, semmilyen számítási feladatot nem csináltunk, mennyire nehéz ez a kémia érettségi,és mik a fő pontok amiket tudni kell ami tuti benne lesz???
2011. jan. 21. 21:08
 1/4 Silber ***** válasza:
Számolás mindenképp lesz benne. De érdemesebb, ha átnézed a korábbi éveket. Amikor én tettem le (2 éve), akkor volt benne számolás, és szövegértéses rész is. Bár lehet az előbbit el lehet kerülni egy feleletválasztós résszel.
2011. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hallgasd meg a Belgától a kémia című számot,nekem sokat segített kémia vizsga előtt :D
2011. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is javaslom, hogy nézz korábbi érettségi feladatokat, az sokat segít abban, hogy felmérd a tudásodat és hiányosságaidat. és ne izgulj, ha készülsz biztos menni fog! :)



u.i.: ez a Belga szám nagyon nagy :DDD köszi a linket!!!

2011. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elég szar tanárokhoz járhatsz. elmélethez minek külön tanár?? magadtól is lazán végigveheted az általános és szervetlen kémiát. szerves is max talán a nitrogéntartalmúaktól, fehérjéktől kezd nehéz lenni. számolás meg bőven van a középszintű érettségibe. szerintem tanárral bőven elég azokat gyakorolni, meg persze majd szóbelire a kísérleteket.
2011. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!