Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól lesz kötelező érettsé...

Mikortól lesz kötelező érettségizni természettudományból?

Figyelt kérdés
most 11.es vagyok és 13.ben érettségizek és most kéne eldönteni hogy kérek e előrehozotat valamiből mert ha nekem már kötelező akkor jobb lenne most túlesni rajta
2011. jan. 22. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugi még azelőtt eljön a világvége :DD

egyébként semmi ilyesmi nincs most kilátásban,persze attól függetlenül még nem árt az előrehozott.Ha újracsinálhatnám én is mennék előrehozottra.

2011. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát állítólag jövőre már kötelezően kell vinni természettudományi (fizika, biosz, földrajz, kémia) pontszámot. tehát a sima magyar, töri, matek, idegennyelv mellé, de még NEM kell érettségizni belőle, csak jegyek alapján pontszámot. de hogy mikor vezetik be az érettségit azt nem tudom, de azt hiszem neked még nem fog kelleni :D
2011. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy amúgy miből érettségiznél kérdező úr ?:):D
2011. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zoliol ***** válasza:
KÉRDEZŐ!!!!te 2012ben érettségizel és akkor már ha elfogadják a törvényjavaslatot akkor a természettudományosból is érettségizni kell
2011. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Földrajzból érettségizik

utsó: ez egy elég haszontalan válasz, ne haragudj. Lehet, hogy addig az egészet megreformálják, és nem is kell érettségizni semmiből, lehet, hogy még behoznak +5 tantárgyat. Tényekre vagyunk kíváncsiak, nem arra, hogy LEHET, meg HA....

2011. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zoliol ***** válasza:
oksa csak elmondtam amiről hallottam..kitudja!!!lehet mindenből érettségizni kell(bár ez akkora hülyeség mint a .....)
2011. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát senki nem örülne neki
2011. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zoliol ***** válasza:

énse az durva lenne......és rem nem lesz ilyen tan

tárgy:politika:D

2011. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!