Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a rengeteg...

Mit csinálhatnék a rengeteg általános iskolás könyvvel?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ez a legmegfelelőbb kategória ennek a kérdésnek, de ha találnak jobban, akkor a helyére teszik :-)


Szóval rengeteg sulis könyvet raktározok itthon, ráadásul a nagyjából 3 példányt is, amikre már nincs szükség, csak a helyet foglalja. Mit lehet ezekkel kezdeni? Valahol átveszik őket? Adnak valahol érte pénzt? Vagy nem ér semmit, és kidobhatom őket?


2009. febr. 4. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívjál fel általános iskolát, vagy könyvtárat, és ajánld fel. Vagy ismerősnek. Remélhetőleg nem változtak közben sokat a könyvek...
2009. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom ajánlani, hogy vagy egy iskolának vagy egy könyvtárnak add őket ajándékba, nem hiszem, hogy fizetnének érte. Én mindenesetre nem kérnék pénzt értük.
2009. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem kérek, ha beviszem. Csak arra gondoltam, hogy esetleg van olyan hely, ahol fizetnének is valamennyit. De nem a pénzszerzés a célom, csak meg akarok szabadulni tőlük.
2009. febr. 4. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Add be egy iskolai konyvtarba! Tuti beveszik, nagy szukseg van ra, hiszen egyre kevesebben jogosultak az ingyen tankonyvre, akiknek esetleg nagy segitseg lenne, ha a konyvtaron keresztul toled megkapnak.
2009. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ismerőseid körében nincs, aki rászorul? Manapság elég drágák a tankönyvek, nekem is nagyrészt 'örökölt' könyveim voltak.
2009. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eladni szeretnéd, vidd be antikváriumba, vagy hírdesd meg a tesz-veszen vagy vaterán.
2009. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
gyújtós?
2009. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!