Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerült egy tárgyam...

Ha nem sikerült egy tárgyam akkor a következő félében muszáj felvennem a vizsgakurzust, vagy akár 3om év múlva is felvehetem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kötelező
2011. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor veszed fel, amikor csak szeretnéd. Egyetemen senki nem erőltet rád semmit.

(a 3, mint szám pedig önmagában megfelel a "három" szónak, nem feltétlenül kell toldalékolni)

2011. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 luciferko válasza:
Nem kötelező, de abban az esetben javasolt, ha előfeltétele valami későbbi tárgyhoz. ill. még az is, hogy 3 év múlva 3 évfolyammal alattad lévő emberekkel járhatsz a kurzusra.
2011. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huuuh akkor megnyugodtam:D

Jujj tényleg toldalékoltam a hármast:D:D:D Sebaj,ez egy ilyen nap:D

2011. jan. 23. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező felvenned, de ha mondjuk matematika 1-ről van szó, és van belőle 3, akkor értelemszerűen amíg az 1 nincs meg addig nem veheted fel a kettőt és a hármat sem. Nálunk olyan tárgy is van, amire 5 fél év tárgya épül (más más nevekkel), ilyennel azért nem jó dolog megcsúszni, erre figyelj! Gondold végig nem jobb-e letud most gyorsan, amíg még valamilyen szinten friss!
2011. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem ilyen komoly tantárgyról van.Az a helyzet,hogy nincs nyelvvizsgám,és ezért kell járnom nyelvórára,hogy majd fel tudjam venni később a szakmai nyelvet.Csak az a baj ezekkel az órákkal,hogy addig nem érnek semmit amíg nincs egy alapszintű tudásod,mert nem tartom valami jó 5letnek azt,hogy szakmai nyelvet tanulunk már most is,az alapok helyett,mikor elvileg felzárkóztatónak van meghirdetve.És ha lesz nyelvvizsgám,amit muszáj letennem akkor kiválthatom vele a tárgyat.Ezért szeretném elhúzni a 4.évre,és ezért nem akarom felvenni.Csak attól féltem,hogy megvan határozva,hogy meddig kell megcsinálnom.

Köszön a jó tanácsokat!

2011. jan. 24. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!