Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitelt mesterképzésre is?...

Diákhitelt mesterképzésre is? Más is kénytelen volt felveni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs pénzem fizetni a mesterképzést, viszont máshogy nincs lehetőségem továbbtanulni. Vannak itt sorstársak?
2011. jan. 27. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdem államilag finanszírozottan, nem kellett felvennem diákhitelt. De miért fizetsz érte? Miért nem próbálod meg jövőre elkezdni államin? Vagy az egyéb kiadások miatt kellett felvenni a diákhitelt? Mert akkor meg miért nem mész el inkább dolgozni egy évet, és csinálod később, mikor már van megtakarított pénzed. Vagy miért nem csinálod levelezőn, és akkor tudsz mellette dolgozni.
2011. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg dolgozom (már kb. 3 éve folyamatosan, 2007-ben szereztem az alap diplomát), jövőre keresztfélévben szeretnék kezdeni, de akkor már fél éves lesz a babám, mindenféleképpen levelezőn tudok csak ebben az esetben járni. A gödöllői Szent István Egyetem egyik mesterképzése érdekelne, humánerőforrással kapcsolatos, sajnos nem találtam rá adatot, hogy lenne-e belőle államilag finanszírozott képzés.
2011. jan. 27. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig van államin is emberi errőforrás tanácsadó szak - Pesten és Gödöllőn is.

[link]

2011. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze keresztfélévben lehet a SZIE nem indít államis szakokat, és akkor most kellene jelentkezned és legfeljebb halasztanál egy évet, ha nem sikerül elkezdeni.
2011. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy lehet, hogy találtam államilag finanszírozott mesterképzést levelezőn. A vezetés-szervezést.
2011. jan. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!