Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A modell divatiskola az jó...

A modell divatiskola az jó iskola?

Figyelt kérdés

Textilrajzoló és modelltervező asszisztensre mennék..


[link]


ha nagy leszek ruhákkal szeretnék majd foglalkozni mert nagyon szeretem a divatot.. és ez jó lenne hogy majd el tudjak helyezkedni?


2011. jan. 27. 20:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Jó lenne persze.Én is ide megyek majd,és ugyan erre a szakra:D A suli jó,több barátnőm oda jár.Amúgy te mikor mennél?Én most vagyok 7.es
2011. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én is most vagyok hetedikes:)

de nem tudod hogy milyen átlaggal lehet ide bejutni?

és hogy ez a Textilrajzoló és modelltervező asszisztensek mit csinálnak bővebben? magyarul divattervező vagy mi?

2011. febr. 3. 09:29
 3/13 anonim válasza:
Előző vagyok.Két éve a barátnőmet 3,valamennyis átlaggal felvettek.Amúgy igen,olyasmi^^
2011. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3 valamennyi::O

ohhh, az jó:) én meg féltem hogy ha nem lesz meg a legalább 4.5-ös átlagom akkor nem vesznek fel majd:S de megnyugtattál:)

2011. febr. 4. 14:04
 5/13 anonim válasza:
akkor jó:) azt hiszem 3,6 de nem biztos.remélem felvesznek majd téged is,én engem is.szimpatikusnak tűnsz:)
2011. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát énis remélem:S

:)) teis:D

2011. febr. 5. 19:32
 7/13 anonim válasza:
:DD
2011. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

de neked most félévkor milyen lett az átlagod?

nekem azthiszem 3.5 :s de ha a két kettest kijavítom akkor jobb lesz de.. ahhhh annyira akarom hogy fölvegyenek hogy ááh...

ez érthető volt gondolom:'D

2011. febr. 5. 21:54
 9/13 anonim válasza:
Én is 3,5 voltam és én is ki akarom javítani a sok hármast és az egy kettest.Muszáj felvenniüüük oda kell járnoooom xD Nagyon szeretnék :D
2011. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Wáh bocsi,megnéztem és én 3,8 voltam.
2011. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!