Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos hallgató...

Nappali tagozatos hallgató lehet-e teljes munkaidős alkalmazott? (mivel csak pár órára kell bejárnia, meg tudja oldani; az érdekel, hogy törvényileg szabályozva van-e ez)

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha úgy van az órarended, hogy nem üti a munkaidőd akkor lehet. De ha te ezt végigcsinálod minden elismerésem a tiéd!
2009. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nincs megszabva, simán lehet teljes munkaidőben dolgozni. Viszont hagy kérdezzem már meg, hogy milyen szakon tanulsz, mert nem hiszem el, hogy ilyen kevés órád van :-) Nekem a diákmunkát is elég nehéz összeegyeztetni a fősulival :-(
2009. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Igen lehet, én is dolgoztam igy kórházban 12 órákat föleg éjszaka és hétvégén. De jobb a 1/2 vagy a 3/4 állás mert kevesebb adót vonnak és majdnam ua. a fizu.
2009. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, a sulik között is van olyan, ahol elszórt az órarend, illetve nem divat már a katalógus mindenhol, szóval van, ahol csak annyit várnak el, hogy tanuld meg és írd meg a vizsgát, hogy miből tanulsz, vagy ott vagy-e az előadáson, az nem mindig számít (na, nekünk volt olyan, hogy a vizsgához a könyv használhatatlan volt, a gyakorlatot és az előadást pedig nem kérdezték, szóval "tanulj, amiből tudsz", nem is egyszer utóvizsgáztunk belőle, tanári segítséget nem kaptunk).

Szóval nekem volt nem egy olyan évfolyamtársam, aki dolgozott főállásban, a suli úgy oldotta meg a nappali képzés menetét, hogy munka mellett is lehessen, ennek elsődleges oka az volt, hogy eleinte azok tanultak itt, akik már dolgoztak, illetve zömében munkahely küldte el őket továbbképződni, aztán ez persze változott az évek során, de a tematika megmaradt.

2009. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak 2 tárgyat kellett felvennie; és váltva dolgozik éjszaka és nappal.
2009. febr. 6. 07:25
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy tudom, nappali tagozatos csak félmunkaidőben dolgozhat, kivétel ha gyakorlatra jár.
2009. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!