Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újra érettségizek 7 év után,...

Újra érettségizek 7 év után, de csak középszinten. Bármely középsuliban bejelentkezhetek az érettségire, vagy csak oda ahová jártam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhova, de elég húzós lesz az ára, ha mindenből újraérettségizel, szóval erre készülj fel.
2011. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
www.oh.gov.hu --> érettségi --> aktuális --> jelentkezés, ott van egy pdf minden tudnivalóval.
2011. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek. Átolvastam az útmutatót.

Csak nyelvből érettségizek újra, de az is 22.000 Ft. :(

2011. jan. 30. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ennyi, és a legtöbb ember bele sem szokott gondolni, mekkora költséggel jár ez, hány embernek hány órai munkájába kerül, mire egy érettségiző levizsgázik. Ebbe belegondolva úgy hiszem, még így is jutányosan van megállapítva, persze tudom, hogy kifizetni sok.
2011. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!