Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy másik városba járok...

Egy másik városba járok egyetemre, bejelentkezhetek vizsgálatra nőgyógyászhoz ingyenesen? (nem magánrendelés)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy számít a lakhely és a körzet?
2011. febr. 21. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel,és ingyen jártam nőgyógyászhoz és fogorvoshoz is. Csak meg kellett adnom egy ottani címet ( a koli címe is jó volt).
2011. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a koliba bejelentve ideiglenesen. Az nem gáz?
2011. febr. 22. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem voltam bejelentve és ugyanúgy elláttak. Jah és a címet csak egyszer kérdezték meg, utána bekerültem a "rendszerükbe" és nem kérdezték többet a címemet, csak megnézték a tb kártyámat.
2011. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Amúgy voltam azóta, időpontkéréskor elmondtam hogy kollégista vagyok. Azt mondták, hogy csak diákigazolványt vigyek magammal és nem lesz gáz. Erre az adminisztrátor nő, amikor mentem lecseszett, hogy miért nem vagyok bejelentve... Mindegy a lényeg, hogy megtörtént a vizsgálat, és sikerült gyógyszert iratnom.

2011. ápr. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!