Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van biológia...

Mennyi esélyem van biológia OKTV-n többletpontot érő helyezést elérni? :D

Figyelt kérdés

Legalább a 21-30. kategóriába bekerülni:) Az annyit dobna a pontjaimon, hogy tuti bekerülnék SOTE-ra:)

Egyébként lehet, hogy hülyén hangzik a kérdé, úgyhogy kicsit kiegészítem. Szóval eléggé vágom a bioszt, viszonylag jó a memóriám is, és egy majd egy év alatt még elég sokat tudok még tanulni is. Szóval ha így megyek OKTV-re, lehet jó esélyem? Vagy ott ilyen versenyistállóban képzett zseninek kell lenni, hogy helyezést érjen el az emberfia?


2011. jan. 30. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem feltétlen kell zseninek leni, csak legyen benned egy kis gógyi. De készülj fel ha sotéra mész egy ideid nem lesz olyan hogy magánélet, buli, vagy egyáltalán pihenés.....
2011. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd, nem akarlak elkeseríteni, szép dolog, hogy szereted, meg minden, de jól érzed ezt a versenyistállós dolgot. Addig ne fűzz hozzá reményeket, mielőtt végig nem nézted a feladatsorokat. Meg a díjazottak iskoláit, sok mindent le tudsz belőle szűrni.
2011. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy ideig:) Amúgy nem vagyok nagy partiarc, aki meghal, ha hétvégén nem tudja rendesen kibulizni magát:))
2011. jan. 30. 22:03
 4/12 A kérdező kommentje:

másodiknak:) Megcsináltam a legutóbbi feladatsort, így sem sikerült rosszul, annak ellenére, hogy nem is készültem rá, mivel csak kipróbáltam.

Amúgy azt a versenyistállós dolgot viszonyításképp említettem, amúgy abban hiszek, hogy ha valaki valamit el akar érni, kellő erőfeszítéssel el is tudja:)

Erre jó példa, hogy korrepetálok 7-14 éveseket reál tantárgyakból. Sokszor úgy jönnek hozzám, hogy csak a kettes legyen meg, aztán annyira jól sikerül beléjük verni a fent említett közhelyemet, hogy sokszor 1 hónap alatt nemhogy a kettes, de akár a négyes szintet is megközelítik:D (vagy az ötöst, amennyiben a tanár a rossz eredmény forrása)

2011. jan. 30. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
tudom, hogy régi kérdés, de én is SOTE-ra készülök és jövőre akarok indulni biosz OKTV-n. a nyáron elég sokat szeretnék tanulni, készülni rá:) te is idén ősszel mész?
2011. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
*jövőre az a jövő tanévet jelenti:DD tehát 2011. ősz :)
2011. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 selender válasza:
75%
Na hogy ment az oktv? Két nap múlva második forduló :D
2012. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem indultam. elfelejtetem jelentkezni:S:S:S A tanár másnap szólt, hogy "na mi van, jelentkeztél"? Szóval a legjobbkor:S

Mindegy most már, úgyis kettőből megyek emeltre.

2012. febr. 12. 12:15
 9/12 selender válasza:
75%

hú az elég szívás :S:S

midnegy sok siekrt a bioszra meg gondolom kémiára... ez lesz a két emelt, nem?:D

2012. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen. Köszönöm:) de is most fogsz érettségizni?
2012. febr. 12. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!