Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre egyetemet...

Lehet egyszerre egyetemet nappalin és közben OKJ-s képzést végezni? Ha lehet, akkor ez hogy működik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy az OKJ-s képzés hétvégi tanítással van!
2011. jan. 30. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de az OKJ-s több, mint valószínű, h nem ingyenes lesz. (Hivatalosan az lenne, hiszen még nincs sem szakmád, sem diplomád, viszont a hétvégi/ levelezős/ esti képzéseket ritkán hirdetik ingyenesnek.)
2011. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Lehet, de az OKJ-s több, mint valószínű, h nem ingyenes lesz."


Csupán az, hogy egyszerre jár a két helyre még nem jelenti azt, hogy fizetni kéne az egyikért hiszen ahogyan te is írtad az állam mindkettőt ingyenesen biztosítja. Én is egyszerre viszem és ingyenes mindkettő.

Viszont ha hétvégi oktatás akkor az valószínűleg levelező és okj-n nagyon ritka az ingyenes levelező képzés.

2011. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Első vagyok. Szerintem érthetően megindokoltam, hogy miért írtam azt, amit. És te is ugyanezt írtad le, csak pepitában... Szóval nem értem, h mi a gond.
2011. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is így csinálom az esti OKJ-t+fősuli, nekem szombaton vannak óráim.(9-15-ig) mindkettő ingyenes
2011. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Első vagyok. Szerintem érthetően megindokoltam, hogy miért írtam azt, amit. És te is ugyanezt írtad le, csak pepitában... Szóval nem értem, h mi a gond.
2011. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2011. jan. 30. 20:56
 8/8 anonim válasza:
Melyik OKJ-s iskolában van szombati OKJ-s képzés?
2012. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!