Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 2 egyetemet...

Szerintetek 2 egyetemet lehetne egyszerre csinálni?

Figyelt kérdés
Mindkét szak 3 éves lenne, de az egyik gazdasági nappalin, a másik művészeti levelezőn. Még csak most fogok jelentkezni és nem biztos, hogy a gazdaságira meg lesz a 460 pontom, de azért reménykedem, jól tanulok. De ezt lehetne csinálni együtt? Mondjuk akkor dolgozni már nem lenne mellette időm, de 3 évig még a szüleim biztos segítenének.
2011. okt. 18. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Lehetséges, de elég valószínű, hogy így a háromból négy év lesz. De emiatt ne add fel, csak ez benne van a pakliban.
2011. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a kettőre egyszerre nem vesznek fel.

Hanem fél-1 év különbséggel tudsz jelentkezni.


Ha nagyon akarod,lehet csinálni,igaz nem 100%-osan

2011. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet. Jog-közgáz, mindkettő nappalin :)Dolgozni nem lesz nagyon időd, legalábbis nekem arra már nincs. Unatkozni sem fogsz sokat. Nekem emellé belefér a hazautazás, a családom és a párom, illetve kb. hetente egy barátos program, ami persze nem hajnalig tart, de egy barátnős csevejre mindig szakítok időt.


Sok sikert kívánok!


23/L

2011. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem egyszerre vesznek fel, de úgy értem, hogy ha már felvennének. Meg persze azzal is számoltam, hogy a 3 évből nem 3 év lenne, de nekem így is a legjobb lenne ahhoz, amit szeretnék később. A művészetit már tanultam 4 éve, így nem lenne ismeretlen, engem nagyon érdekel, a gazdasági meg szintén, és hasznos is. Egyedül azt bánom, hogy a szüleimre lennék utalva, én szerettem volna dolgozni már egyetem mellett is. Max egész nyárra elmegyek és félreteszek belőle következő évre.
2011. okt. 18. 11:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, a jog-közgáz elég durva lehet együtt, nagyon ügyes vagy. Én azért szeretnék kettőt, mert most még abban az életszakaszban vagyok, mikor szeretek tanulni (nem vagyok stréber, de engem örömmel tölt el a megszerzett tudás) és annyi dolog érdekel, hogy ha ezekkel végeznék, még mindig fiatal lennék és bele tudnék vágni valami ismeretlenbe.
2011. okt. 18. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Jog-közgázos vagyok.


Ha úgy nézed, hogy ha már egyszer csinálsz vmit, és nagyjából fele annyi idő alatt megvagy vele már megéri. Nekem jobb együtt, mert két más terület és nem fásulok bele egyikbe sem. Szerintem neked is menni fog. Használj határidőnaplót, jó előre írj be mindent, és ha jól osztod be az időt nem lesz probléma:)! Ha szerencséd van egy-két tárgy lesz átfedésben (filozófia pl.).


Csak ügyesen :)

2011. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, én két gazdasági szakot csinálok egyszerre, mindkettő nappali, és mellette még dolgozom is, ráadásul szakba vág a munkám. Na nyilván nem 8-4-ig irodában ülős, vagy egész éjjel felszolgálós. :D
2011. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neumann Jánosnak sikerült. :-)
2011. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!