Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó francia nyelvtudással...

Jó francia nyelvtudással milyen munkák közül választhatnék?

Figyelt kérdés
Sajnos még nem tudom milyen irányba menjek tovább,a francián kívül semmi más nem érdekel...Szeretnék akár Franciaországban is élni,ott ugyan már nem nagyon számítana külön képességnek..Tanár semmilyen körülmények között nem lennék,és nem is nagyon tudom,hogy milyen munkák léteznek,hiszen annyi van.A francia diplomata nyelv lenne? Abban a "témában" mihez lehetne kezdeni? Egyébként van angol felsőfokúm,de valamit a franciával..mit lehet vele kezdeni..?
2011. jan. 30. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a nyelvtudás nem tudom, h mire elég. Esetleg elvégezhetsz egy francia szakot, utána pedig mesterképzésen a fordító- tolmács szakot. Ha jó kapcsolataid vannak, tolmácsolni sok helyre tudnál szerintem menni (ha már csak az EU-s dolgokat nézzük)
2011. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!