Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemre jelentkezem és...

Ha egyetemre jelentkezem és ha az első 3 helyre csak ugyanazt a szakot írom ugyanabban az intézményben az plusz esély a felvételre v. nem számít?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan értékelik a sorrendet a felvételi lapoknál,de engem egy intézményben két szak érdekel.Nem tudom beírhatom-e ismételten valamelyiket a harmadik helyre,van.e értelme?
2011. febr. 1. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Te ne tanulj tovább, én azt mondom...
2011. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Az elsővel teljesen egyet értek.
2011. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

mindegy h 50x, vagy 1x írod be

a ponthatár ugyanaz lesz oda!

ha eléred, bekerülsz, ha nem, nem..

:S

2011. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Csak el kell érni a ponthatárt. Mindegy, hogy elsőnek, 10-nek jelölöd be, vagy akár 50-szer. Mindegy, hogy épp hogy elérted a ponthatárt, vagy 100 ponttal felette vagy, mindegy hogy nyelvvizsgával, tanulmányi versenyekkel, szociális háttérrel, állapotosan, stb. lett meg a pontod. Az az adott egyetem nem fog ezzel foglalkozni. Csak egy vagy a több száz diák közül nekik.
2011. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
XD Nem tudom, h mennyi betelefonálós játékot nézel, de legfeljebb ott jelent nagyobb nyerési esélyt, ha több hívást indítasz. A felsőoktatási felvételi nem így működik...
2011. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen kérdést tesz fel az valóban felsőoktatásban akar tanulni? Te jó ég!
2011. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hiába írod be ugyanazt a szakot 100szor, az akkoris csak egy lesz, lényeg hogy meglegyen a ponthatárod és kész, amugy meg azért is hülyeség amit kérdezel, mert ha egynek minősül a szak te meg leírod a jelentkezési lapra mondjuk 10x akkor többet fogsz fizetni a semmiért, és még az oktatási hivatalnál is kiröhögnek, hogy ilyen buta vagy
2011. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!