Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1 db ponttal maradtam le az...

1 db ponttal maradtam le az első helyen megjelölt szakról, van esély fellebbezésre? Ha igen, írnátok kicsit bővebben erről az eljárásról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
De ezért miért lehetne fellebbezni? Nem is értem... Lemaradtál, ennyi. Nem vagy egyedül.
2011. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de szerintem nincs..


Mert valószínűleg nem történt semmi jogsértés, vagy olyan hiba a felvételi eljárás során, amivel meg lehetne indokolni.


Gondolom többen vannak így, akik 1 ponttal lemaradtak.. Ha most őket felvennék, mi történne? Fellebbeznének azok, akik 2 ponttal maradtak le? stb.

2011. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a ponthatárokat úgy szabják meg, hogy pont annyi embert vegyenek fel, amennyi a létszám, mindegy, hogy 1 vagy 30 ponttal maradsz le.
2011. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet fellebbezni, mert nem történt semmi igazságtalanság. Először állapították meg a te pontszámodat, meg mindenki másét, és utána a ponthatárt.
2011. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez semmit nem jelent, hidd el nem te vagy az egyetlen.
2011. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
szívás
2011. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
50%
a párom tavaly és idén is 1 ponttal marad le de úgy,hogy elment OKjra ,hogy biztos felveszik,erre már magasabb lett a pont és az OKj sem annyit ért... elment nyelvvizsgára felsőfokúra és hétfőn jött meg a 76%-os eredmény... Szerinted? Kész ideg ez az egész:S:S Ki kell menni külföldre tanulni itt mindegy milyen okos vagy vagy mennyire értesz valamihez.Vagy legyen sok pénzed 20 nyelvet tanulni vagy fizesd ki a több százezres tandíjat..Természetesen Tiszteletem a kivételnek,és Gratulálok mindenkinek aki sikeresen felvételt nyert!!!!
2011. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
az utolsónak van igaza, azonnal ki külföldre!
2011. júl. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, így gondoltam én is, csak olvastam eg közösségi oldalon egy kommentben, és gondoltam megkérdezem.
2011. júl. 22. 07:59
 10/12 anonim válasza:
Igen és most párom nem tudom mit tegyen,mert még egy OKJra felesleges lenne menni,és már nem tanuló így dolgozni is elég necces,nem tudjuk mivel töltse ezt az egy évet.
2011. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!