Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszü vizsga megoldások 2011....

Pszü vizsga megoldások 2011. február! Hol?

Figyelt kérdés
2011 február 1-jén volt a pénzügytan és a vállalkozástan okj-s írásbeli vizsga, ma 2-án a könyvvezetés és beszámolókészítés. Valamelyik honlapon fenn lehetnek a megoldások? valaki tudja hol? Előre is nagyon köszi!!!!
2011. febr. 2. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

De nyomorék vagy! :D OKJ-re jársz és vagy annyira buta, hogy nem tudsz semmit?

Szerinted ki az a hülye, aki megmondja, amikor mindenki tanul azért, hogy megkapja a papírját?

Na az ilyen csalókat utálom, de nagyon.

Nem érdemelsz papírt...

2011. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves első! Te nem tudod ezt a pár sort értelmezni!? Most mondhatnám rád, hogy te vagy a nyomorék, de nem süllyedek le a szintedre. A vizsgák már lezajlottak. Gondolom a kérdező emlékszik, hogy mit írt oda megoldásnak és leakarja ellenőrizni, hogy jól válaszolt-e. Erről ennyit! :D
2011. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nyilván magadból indulsz ki, hogy ezt válaszoltad.


Igen, a második írta jól, a vizsgáim már megvoltak, de eredmény csak 1 hét múlva lesz, én pedig nagyon kíváncsi vagyok, jól oldottam-e meg a feladatokat!


Ha valaki esetleg tudja a kérdésre a választ, megköszönném!

2011. febr. 4. 09:08
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Sikerült találni olyan oldalt?

Én májusban fogok vizsgázni érdekelne, hogy milyen feladatok voltak a februári vizsgákon. Nekem a könyvvezetés és beszámolókészítés írásbelim hiányzik. Esetleg van olyan ismerősöd aki könyvvezetés és beszámolókészítésből írásbelizett, és megtudná mondani, hogy milyen feladatok voltak a februári vizsgán?

2011. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lőrincz Brigitta1 válasza:
A kis nyominak még plusszba üzenném, hogy nem tudom én élek-e a Holdon, de én is OKJ-s vagyok, és az összes eddigi OKJ-s vizsgafeladatsort átnéztem, már csak tapasztalat szempontjából is, hogy mire készüljek, ugyanis az iskolában nem mondanak semmit. Magadat kell feltalálnod. Észlény. Az ilyen buták legalább maradnának csendbe, akkor nem derülne ki, milyen IQ harcosok...
2012. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na milyen lett ?
2017. febr. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!