Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2011 Szeptembertől megszűnik...

2011 Szeptembertől megszűnik a rutin vizsga (B. Kat. )? Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem hinném! sőt ! inkább még szigurub vizsga lép a helyébe!
2011. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Sőt. Nem is kel semmi vizsga. Bemész a hivatalba kidobnak eléd néhány jogosítványt( piros, kék, lila meg más színekben és kerek kocka négyszög alakú), kiválasztod ameik tetszik kifizeted és mehetsz zúzni.
2011. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy szűnne már meg??

Van olyan ember aki autót nem látott közelről ,majd neked kiengedik szerencsétlenkedni a forgalomba.. Sokan ott jönnek rá a rutinpályán hogy semmi érzékük az egészhez és fel is adják. Ilyen ember mit csinálna szerinted a belvárosi forgalomba pl Pesten?

2011. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem szűnik meg.
2011. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

11:43 csak a vizsgáról volt szó, nem a komplett oktatásról..

Amúgy meg nemvalószínű :D

2011. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

szerintem sem fog megszünni, csak szigorubb lehet :)

Habar itt mar sose tudni

2011. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én ma vizsgáztam rutinból (szept. 2.) és soha nem volt szó olyanról, hogy esetleg nem kell, mert megszűnik. Biztosan nem főg, sőt.. :)
2011. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Amikor én kreszre jártam, volt róla szó hogy eltörlik a rutinvizsgát és/vagy az elsősegélyvizsgát. Oktatás megszűnéséről nem volt szó, csak épp a vizsgákról. Egyébként nem akarok mesélni emberekről, akikkel vezettem már forgalomban, hogy nem tudom elképzelni, hogy hogy mentek át rutinon. Na mindegy :)
2011. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy nem fog megszűnni! Már előttem is sokan érveltek jól, de én még hozzátenném, hogy a vizsga árát is be akarják szedni! De ez csak úgy megy, ha van vizsga ahol beszedjék! A rutin vizsgán majdnem ugyan olyan szép számmal meszelik el az embert mint a forgalomba! Kizárt, hogy lemondanának ekkora bevételről.
2011. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem, hogy megszuntessek meg szigorubb lesz minden mivel sok a baleset s minden szerencsetlent nem fognak beengedni a forgalomba, ja es mind ez felelosseggel jar nem hiaba kell nagykoru lenni es nem hiaba kell megtanulnod a torvenyt...;)
2011. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!