Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy emelt...

Mennyire nehéz egy emelt szintű informatika érettségi, és egyedül mennyi idő alatt lehet rá felkészülni?

Figyelt kérdés
Szóval 2 éve érettségiztem és a matekom (24%) meg az infom (57%) elég rosszul sikerült, így idén újra szeretnék érettségizni mindkettőből középszinten, de mivel info-ból mindig is jó voltam meg érdekel is ezért azon gondolkodtam hogy lehet emelt szinten kellene megcsinálnom az infot. Szerintetek mennyi idő alatt tudnék rá egyedül felkészülni? Ja és mennyi plusz pontot jelent az emelt szint?
2011. febr. 3. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre lehetetlen válaszolni, ha valaki nem tudja, hogy te mit tudsz, hogyan tanulsz. Programozni tudsz? mert ha nem, akkor tegyél le az egyedül készülésről. Én egyébként egy 57%-os középszint után egyáltalán nem javasolnám neked az emelt szintet.
2011. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos elcsesztem az írásbelit, az accessbe bele sem kezdtem...


Ja és nem tudok programozni sajnos.

2011. febr. 3. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor koncentrálj a középszintűre, két tárgyból az is elég nagy feladat.
2011. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!