Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mivel indokolhat...

Ilyen esetben mivel indokolhatnám, hogy átrakjanak másik csoportba?

Figyelt kérdés

A párom ugyanazon a főiskolán tanít, ahol én jelenleg tanulok. Most úgy alakult, hogy ő is tanítana, ugyanakkor van még egy csoport az adott kurzusból, és még óraütközésem sem lenne. Gondolom nem kell megmagyaráznom miért nem szeretném, hogyha a párom tanítana. Kellemetlen lenne ez neki is, nekem is, illetve nyilván a csoporttársaimnak is, bár nem reklámozzuk a helyzetet.

TO-n azt mondták kérvényeznem kell, ki is nyomtattam az adott nyomtatványt, azonban ezen meg kell indokolni, hogy miért is szeretném az áthelyezésemet. Még is mit írjak rá? Az igazat? Nem lehet belőle gond?


2011. febr. 3. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát..a biztonság kedvéért szerintem jobb lenne kamuzni. Nehogy legyen belőle valami kára akár a párodnak, akár neked.


Hivatkozz arra, hogy a másik csoport időpontja neked megfelelőbb.

2011. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy ha baj nem is lenne belőle, azért furán nézne ki egy kérvényen ez az indok, még ha érthető is! Köszönöm, akkor hivatkozok az időpontra :)
2011. febr. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!