Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a beszédkészségem?

Figyelt kérdés
Versenyszerűen sportolok, és legutóbb nagyon jó eredményt értem el, ezért interjút kell majd adnom a városi tv-nek (vidék), illetve a megyei újságban is lesz egy cikk erről. De az a gond, hogy nagyon lámpalázas vagyok, akár idegenekkel kell beszélgetnem, vagy a suliban felelek, kiselőadást tartok, stb. Sokat olvasok, szép irodalmat, ezzel nincs is gond, de élőben nem nagyon tudom úgy kifejezni magam, ahogyan szeretném. Úgy irigylem a testvéremet, őt jó hallgatni, választékosan beszél és tudja is, hogy miről, nem csak halandzsázik, ahogy sokan mások mostanában. Szóval hogyan fejlesszem a beszédkészségemet? Vagy keressek egy könyvet ezzel kapcsolatban, az hasznos lehet? Amúgy nem csak az interjú miatt van, már régóta eszem ezen magam, jó lenne már változtatni kicsit magamon. Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
2011. febr. 5. 23:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!