Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suli váltás évközben?

Suli váltás évközben?

Figyelt kérdés

9.es vagyok. A mostani sulim egyre elviselhetetlenebb,később részletezném miért.

Szeretnék átiratkozni másik suliba...

Érdemes évközben? Nehezebb évközben beilleszkedni mint mondjuk évkezdéskor?


2011. febr. 6. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 8.-ban, félév előtt (nov. végén) mentem át a régi sulimba, de más osztályba. Régi sulim nagy részét ismerem, úgyhogy nem volt annyira nehéz.


Bár más kérdés az idegen suli...

2011. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még csak 9.-es vagy, szerintem várd ki az év végét, már csak a jegyek miatt is, meg most gondolj bele, átmész, együtt vagytok pár hónapot az új osztálytársakkal, aztán 2 és fél hónap szünet, de ahogy te gondolod, ezt neked kell eldöntened, nekem is lett egy új osztálytársam, most jött át második félév 1. napján, szerintem egészen jól beilleszkedett már, bár mi már nyekes 11.-esek vagyunk
2011. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem év elején érdemesebb, mert úgy nem leszel elmaradva a tananyaggal sem és tanár könnyebben beilleszkedsz majd a társaságba, hogy mindenkinek lesz új mesélnivalója a nyárról. 9.-ben én is át akartam iratkozni máshova, én is fél év után de aztán év végére meggondoltam magam. Szerintem várj te is év végéig és ha akkor is úgy érzed, majd jövőre iratkozz át.
2011. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én féltem anno átiratkozni másik szakra.Most már bánom.

Egyáltalán nem azt tanultam ami érdekelt.Így el is felejtettem azóta.Pedig nem jönne rosszul az a tudás most,hogy állást keresek.


Még nem írtad, hogy miért.Ha ez lenne neked is a gondod, akkor válts!Tanulj más hibájából!


21/L

2011. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem... csak az a baj h ők tanulnak pl. fizikát ebben az évben,én meg nem. Jövőre is tanulják...teljesen le leszek maradva. Kémiát is tanulnak azthiszem.


Kb 3-4 hónap lenne még az évből... az alatt csak be tudnám hozni:)


A másik amit fent nem írtam,h 2 tantárgyból állok bukásra(folyamatban van a jegyek javítása) és van pár figyelmeztetőm. Amit tul.képpen nem kellett volna h megkapjak,a tanárom egyszerűen utál.

2011. febr. 6. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
a masik iskolaba figyelembe veszik hogy bukasra allsz-e, ugyhogy nembiztos hogy engedik hogy atiratkozz
2011. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha azt a sulit bejelöltem 8.ban? számít vmit?:S
2011. febr. 6. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
nem hinném
2011. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!