Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék jelentkezni fősulira...

Szeretnék jelentkezni fősulira és már meg van az érettségim, de a matekot elcsesztem és májusban szeretnék újat tenni, a felvételi lapon akkor hagyjam ki a helyét, az érettségi fénymásolaton húzzam át a matek jegyet, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
írjak pár sort h a matekot júniusban küldöm meg?
2011. febr. 7. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

én is ebben a helyzetben vagyok, csak földrajzzal. én megkérdeztem infó vonalon, és azt mondták.

mindent írj be a régi érettségi szerint a lapra (még a régi matekot is), majd írd be az új matekot a következő módon:

tárgy: matematika

szint: K

kiállítás dátuma: 2011.

típus: T


Így látják, hogy várhatóan júniusban küldeni fogsz egy fénymásolatot az új matek jegyedről. Így az új jegyet fogják figyelembe venni pontszámítskor.

Remélem tudtam segíteni, és így megérted.

2011. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az érettségi fénymásolaton ne húzd át a matekot!
2011. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy úgy ahogy az első írta vagy egyszerűen nem töltöd ki akkor úgy veszik, hogy még most fogsz érettségizni és akkor majd amúgyis június fele ellenőrzik a jegyeket akkor majd elküldöd.
2011. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget akko9r így fogom írni :

tárgy: matematika

szint: K

kiállítás dátuma: 2011.

típus: T

és m,ég szerintem írok egy pár sort levélben is hogy ne vegyék figyelembe a bizonyítványban szereplő matek jegyet mert majd küldök nekik egy másik érettségi tanúsítványt.

2011. febr. 11. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!