Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj, ha jelentkezésnél nem...

Baj, ha jelentkezésnél nem csatoltam a nyelvvizsgám igazoló papírt és a 11. -es bizim?

Figyelt kérdés
A nyelvvizsgámat 2001-ben tettem le. Idén fogok érettségizni, de 11-es bizivel már rendelkezem. Baj, ha ezt a kettő dokumentumot is pótlólag csatolom az érettségivel együtt, vagy most kell? A hitelesítő adatlapot már benyújtottam, ezért ahhoz már nem tudom mellékelni, de 15-éig még betudom küldeni külön.
2011. febr. 8. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem baj!

Nekünk pl. direkt azt tanácsolták, hogy a 11.es bizonyítványt ne küldjük be külön, hanem majd a 12.-essel együtt. Később is beküldheted, ezért most nincs értelme a postára rohangálnod, bőven elég lesz akkor is, ha majd beküldöd a többit.

2011. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm. És a nyelvvizsgát is lehet akkor? Mert azt már nagyon rég letettem és azt olvastam a felvin, hogy a nem csatolt dokumentumokat nem tudják figyelembe venni a pontszámításnál, mert nincs igazolva a megléte. Ezért tartok tőle, hogy esetleg nem számítanák be többletpontnak.
2011. febr. 8. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Felhívnám a figyelmed a felvi.hu-n erre az írásra:


Ha tehát a jelentkező idén érettségizik, akkor a jelentkezés benyújtásával egyidejűleg kell csatolni azokat a bizonyítványokat, amelyekkel már rendelkezik (pl. 11. év végi), a 12. év végit pedig majd pótlólag kell csatolni.

2011. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is olvastam, ezért kérdeztem, hogy baj-e, ha azt is pótlólag csatolom.
2011. febr. 8. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ha azt írják, hogy be kell küldeni és nem küldöd be akkor baj.. bár én is idén felvételizek, szóval tapasztalatom nincs, de én azért beküldtem ( feltöltöttem).
2011. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mindenképp be kell küldeni, pótolj mindent júniusig! vagy júliusig, nem tudom, pontosan
2011. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!