Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha nincs lehetőség...

Mi a teendő ha nincs lehetőségem befizetni a költségtérítést a határidőig, mert a diákhitel csak egy hónappal később érkezik meg?

Figyelt kérdés

A befizetési határidő: febr. 14.

A diákhitel megérkezése: márc. 16. (ennél hamarabb semmiképp)


2009. febr. 10. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

kérj részletfizetést ha lehet, akkor ráérsz kifizetni vizsgaidőszak kezdetéig

de amúgy én is féltem ettől a határidőtől,és kértem kölcsönt családtagtól, mivel egy hónap múlva biztos vissza tudtam adni.

de szerintem minden esetben elég a vizsgákig befizetni

de kérdezd meg sulit

2009. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A költségtérítést a vizsgaidőszak kezdetéig kell rendezni különben nem vehetsz fel vizsgákat, akkor akár egy összegben is rendezheted az egészet.
2009. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Engedményezés!!!

A diákhitel oldaláról tudod letölteni a szükséges dokumentumokat, de ez esetben is febr. közepén 3 pldányban kell eljuttatni az iskolához a szükséges nyomtatványt. Ez esetben egy példány az iskoládnál marad, egy a hitel intézménynél (Diákhitel központ), egy példánya Téged illet meg.

[link]

Ez esetben a Diákhitel központ automatikusan átutalja a pénzt az iskoládnak még azelőtt, hogy a fent maradt összeget (amennyiben van), átutalná a számládra.

Sajnálom, hogy csak most találtam meg a kérdésed, de talán még nem késő (egyébként febr. 15. a határidő, de nem kizárt, hogy rugalmasan kezelik az ügyed, ha jó a kifogásod...)

Remélem sikerülni fog!

2009. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én corvinuson fizettem már be napokkal a határidő lejárta után is a tandíjat, nem volt semmi probléma belőle
2011. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!