Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bsc szakon ha teljesítettem...

Bsc szakon ha teljesítettem már az első félévek tantárgyait, de akkor megszűnt a hallgatói jogviszonyom és ezt most elfogadják, akkor van lehetőségem valamilyen évfolyam "emelésre"?

Figyelt kérdés

Tehát hogy pl. nem első, hanem második évfolyamosnak számítsak?

Szakirány választás szempontjából lenne érdekes, ill. hogy ne csússzak ki a max. államilag támogatott félévekből.


2011. jún. 29. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ugyanarra a képzésre mentél, és a tárgyak tematikája 70%-ban azonos maradt amíg nem voltál, akkor az elvégzett tárgyakat elfogadják.

Ha más szakra mentél, a 70%-os szabály akkor is érvényes.

2011. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elvileg nem változott. És ha elvileg a 4. félév után lehet szakirányt választani, de nekem már az első 3 félév tárgyainak nagy része megvan, akkor mikor vehetem fel a szakirányos tárgyakat?


Választhatok akár hamarabb is szakirányt?

2011. júl. 1. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egyetemtől függ, a tanulmányisokat kell megkérdezned.
2011. júl. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!